JAV lietuviai suorganizavo paramos Ukrainai koncertą ir surinko 68 tūkst. dolerių Ukrainos vaikams

2022-05-18

|

|

|

|

JAV lietuviai toliau renka paramą ukrainiečiams. Čikagoje, „Compass“ arenoje trys organizacijos – JAV lietuvių bendruomenė, Čikagos lietuvių „Rotary“ klubas ir Rimanto Kaukėno paramos fondas – surengė labdaros koncertą „Už taiką ir gyvenimą“, skirtą paremti Ukrainos vaikams, rašoma JAV lietuvių bendruomenės pranešime žiniasklaidai.

Paramos renginyje gegužės 7 d. dalyvavo Lietuvos bei Amerikos lietuvių atlikėjai, taip pat buvo atvykusi Lietuvoje veikiančio labdaros fondo „Saulės smiltys” vadovė Marija Dubickienė. Šio fondo savanorių dėka JAV lietuvių humanitarinė parama jau anksčiau pasiekė kovojančios Ukrainos žmones. LR Generalinio konsulato Čikagoje kvietimu koncerte apsilankė Ukrainos Generalinio konsulato Čikagoje atstovas, kuris dėkojo lietuviams už solidarumą ir paramą Ukrainai.

Iš viso vakaro metu buvo paaukota 68 tūkst. JAV dolerių (daugiau nei 64 tūkst. eurų). Pasak renginio iniciatorės JAV Lietuvių bendruomenės ir Čikagos lietuvių „Rotary“ klubo narės Austėjos Sruogos, galime pagrįstai didžiuotis Amerikos lietuvių iniciatyvumu, dosnumu ir parama Ukrainai jos nelengvoje kovoje už laisvę.

JAV lietuviai suorganizavo paramos Ukrainai koncertą ir surinko 68 tūkst. dolerių Ukrainos vaikams
Šaltinis: